Apie

„Smart House“ – naujos kartos pastatų valdymo sistema.

Esame sertifikuota KNX (Konnex) asociacijos įmonė, dirbame su legalia programine įranga, diegiame tik laiko patikrintų ir pasaulyje garsių gamintojų sisteminius komponentus. Turima patirtis leidžia mums sistemą pritaikyti prie individualių užsakovo poreikių, ją plėtoti, modifikuoti, atnaujinti ir palaikyti teikiant kvalifikuotą techninę priežiūrą. Mūsų specialistai nuolat tobulinasi, teoriškai ir praktiškai taiko naujus technologinius sprendimus, todėl galime profesionaliai išgryninti užsakovo poreikius ir užtikrinti vykdomų projektų sėkmę. Vadovaujamės atvirumo, sąžiningumo principais ir savo klientams bei partneriams siūlome tik realiai įgyvendinamus, patikrintus sprendimus.

"Patekęs į nekvalifikuoto sistemos diegėjo rankas, protingas namas gali virsti tiesiog brangiu žaislu..." Raimundas Skurdenis, UAB „JUNG VILNIUS“ direktorius.

Saugumas ir patikimumas, mūsų eros prioritetas. Diegdami vaizdo stebėjimo sistemą, norime, kad ji tarnautų ilgai, veiktų autonomiškai ir patikimai, vaizdo kokybė atitiktų šių dienų galimybes, taip užtikrinant mūsų užsakovų turto saugumą. Mūsų patirtis įrodė, kad renkantis žinomiausius pasaulyje IP kamerų gamintojus, kokybė, patikimumas ir saugumas yra garantuotas.  Savo klientams rekomenduojame diegtis aukštos raiškos vaizdo stebėjimo kameras gamintojų AXIS ir MOBOTIX. 

Mūsų specialistai darbavosi diegiant KNX sistemą tokiuose objektuose kaip Vytauto Didžiojo karo muziejus, „Topo centro“ administracinės patalpos Kaune, Kalantos g., „Vilniaus vartai“. Išmaniojo namo sistemos pranašumais jau naudojasi ir kelios dešimtys mūsų įgyvendintų individualių namų/butų savininkų. Esame nuolatiniai parodų dalyviai, jose pristatome išmaniojo namo sistemų galimybes, technologines naujoves, integraciją su vaizdo stebėjimo, audio/video, apsaugos, ŠVOK ir kitomis sistemomis. Nuolat stebime ir sekame technologijų naujoves, kad savo klientams ir partneriams galėtume pasiūlyti naujausių, moderniausių ir ekonomiškai efektyviausių sprendimų.

Išmaniųjų technologijų eroje vartotojui reikia naujos kokybės gyvenimo ir darbo aplinkos. Netrukus išmaniojo namo sistema pastatuose taps visuotine norma. Mes tam etapui esame pasirengę jau šiandien. 

valdyti valdymas nuotolinis viešbutis spa centras vandens parkas mokykla bankas apšvietimas šildymas vėdinimas kondicionavimas saugos sistema interneto vaizdo stebėjimo kamera kameros stebėjimas laistymas pirtis baseinas žaliuzės garso vaizdo multiroom pasyvus žalias ekonomiškas patogus saugus gražus jung berker axis mobotix arcus-eds intesis konnex vilpra ygle sūkurinė vonia internetu internetinis skaitliukai skaitliukų duomenų surinkimas atvaizdavimas įrašymas

smart house smarthouse protingas namas protingi namai knx eib pastatas pastatai automatika namo butas pastato biuras banko saugumas komfortas ekonomija stilius grožis x-10 automatikos sistema asmeniskai jums sauga